KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12064505
nr 1206 4505
Landskap med kor, 1800-tal. Olja på duk, 45x60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 september 2018
kl 20:53:37
150 kr
200 kr